nawrocki olimpia

i

Autor: Olimpia Grudziądz Jakub Nawrocki od roku trenował w Akademii Piłkarskiej Olimpii Grudziądz

Młody Jakub Nawrocki włączony do seniorów Olimpii Grudziądz

2021-03-03 11:32

Kadra seniorów Olimpii poszerzyła się o kolejnego zawodnika. Z grudziądzkim zespołem, który rywalizuje na drugoligowych boiskach trenuje 18-letni Jakub Nawrocki. Wychowanek MUKS Bydgoszcz podpisał właśnie profesjonalny kontrakt.

Młody piłkarz od początku tego roku trenował z pierwszym zespołem. W meczu kontrolnym z Huraganem Morąg zdobył nawet dwie bramki.

18-letni napastnik do Akademii Piłkarskiej Olimpii Grudziądz trafił rok temu z MUKS Bydgoszcz. Od tamtej pory był jednym z wyróżniających się zawodników grup młodzieżowych. Nagrodą za dobrą postawę w okresie przygotowawczym jest podpisany dzisiaj kontrakt profesjonalny z "Biało-zielonymi".

ZOBACZ TEŻ - Przełamanie piłkarzy Olimpii w Grudziądzu! "Biało-zieloni" lepsi od Motoru Lublin [AUDIO]

Przypomnijmy, w minioną sobotę piłkarze Olimpii pokonali na własnym stadionie Motor Lublin 1:0. Była to pierwsza wygrana "Biało-zielonych" na stadionie przy Piłsudskiego 14 od prawie 15 miesięcy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rocznica COVID-19. Co zapamiętali mieszkańcy Lublina?