Młoda Lewica

i

Autor: Łukasz Piekarski Młoda Lewica z Grudziądza

Edukacja

Młoda Lewica z Grudziądza o edukacji seksualnej. Posłuchaj konferencji prasowej

2023-08-22 9:20

W Międzynarodowym Dniu Seksu Młoda Lewica z Grudziądza zorganizowała konferencje prasową. Tematem przewodnim była edukacja seksualna w polskich szkołach. Posłuchaj relacji na eska.pl.

Wczoraj (poniedziałek, 21 sierpnia) obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Seksu. W związku z tym lokalni działacze Młodej Lewicy zorganizowali spotkanie z dziennikarzami i przypomnieli o problemie edukacji seksualnej w polskich szkołach.

Wychowanie do życia w rodzinie, które jest obecnie w szkołach nie uczy ani wychowania, ani życia w rodzinie. Młodzie nie może wiedzy na temat seksualności szukać na przykład w filmach pornograficznych - twierdzi Mateusz Orzechowski z Młodej Lewicy.

Ponadto przedstawiciele Młodej Lewicy skrytykowali także kolejną próbę uchwale Lex Czarnek 3.0. Więcej dowiecie się z poniższego nagrania całej konferencji prasowej:

Konferencja prasowa Młodej Lewicy o edukacji seksualnej w szkołach. Posłuchaj relacji:

W trakcie spotkania z dziennikarzami przytoczony został także przygotowany przez Młodą Lewicę Raport o "braku edukacji seksualnej w Polsce". Znajdziecie go TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

W. CZARZASTY: BRAK WSPARCIA DLA POLSKI W SPRAWIE UCHODŹCÓW TO GŁUPOTA UE. PLATFORMA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO RZĄDZENIA Z LEWICĄ.