Autor: Facebook / MKS Grudziądz MKS Grudziądz z drugą wygraną z rzędu

Piłka ręczna

MKS Grudziądz z kolejną wygraną! We własnej hali z Tytanami Wejherowo

2024-04-20 19:45

Drugą wygraną z rzędu odnieśli szczypiorniści MKS-u Bodega Grudziądz. Tym razem zespół grającego trenera, Sebastiana Rumniaka pokonał we własnej hali Tytanów Wejherowo 38:32!

Goście tylko na początku prowadzili w Grudziądzu. Później mecz w całości kontrolowali szczypiorniści MKS-u. Do przerwy na tablicy wyników gospodarze prowadzili 22:14.

Po zmianie stron przyjezdni co kilka minut próbowali zmniejszać stratę do MKS-u, ale maksymalnie - w samej końcówce - zbliżyli się na trzy bramki.

Ostatecznie zawodnicy MKS-u zdołali obronić przewagę, a nawet ją zwiększyć. Grudziądzanie wygrali 38:32!

Kolejny mecz zespół trenera Rumniaka zagra za tydzień (sobota, 27 kwietnia) o godzinie 18. We własnej zmierzy się ze Spartą Oborniki.

Rozmowa prof. Dudka z gen. Różańskim o froncie rosyjsko-ukraińskim i obronności Polski | Dudek o Polityce