mks treningi

i

Autor: Łukasz Piekarski MKS Grudziądz zajmuje drugie miejsce w ligowe tabeli

MKS Grudziądz trenuje i czeka na drugą część sezonu [WIDEO, AUDIO]

2021-01-14 13:02

Piłkarze ręczni MKS-u Grudziądz przygotowują się do drugiej części sezonu na pierwszoligowych parkietach. Zespół Sylwestra Ziółkowskiego wznowił treningi już na początku stycznia.

Do zajęć wrócili niemalże wszyscy zawodnicy. Kadrze poza jednym przypadkiem nie doskwierają już kontuzje. Nie ma także chorych na COVID-19.

Chłopacy uważają na siebie. Część z nich już przechorowała koronawirusa. Ci, którzy mieli lekki urazy już je wyleczyli. Czekamy jeszcze na Michała Barteckiego. Być może dostanie zielone światło na trenowanie i granie w meczach - mówi Sylwester Ziółkowski, trener MKS-u Grudziądz.

ZOBACZ TEŻ - MKS Grudziądz z awansem do kolejnej rundy w Pucharze Polski! [AUDIO]

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:

Kadra grudziądzkiego zespołu podczas zimowej przerwy została wzmocniona jednym zawodnikiem. Wiosną w MKS-ie dostępu do bramki będzie bronił nowy nabytek.

Ściągnęliśmy Adama Wolańskiego na bramkę. Robi różnicę na tej pozycji. Na razie leczy złamaną rękę. Do gry będzie gotowy od drugiej kolejki w lutym - dodaje szkoleniowiec MKS-u.

O przygotowaniach do drugiej części sezonu mówi trener MKS-u Grudziądz, Sylwester Ziółkowski. Posłuchaj:

Szczypiorniści do rozgrywek ligowych powrócą na koniec stycznia.

Przygotowania piłkarzy ręcznych MKS Grudziądz

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!