mks sport

i

Autor: Facebook / AZS UW HANDBALL MKS Grudziądz

Piłka ręczna

MKS Grudziądz szykuje się do nowego sezonu. Czas na mecze sparingowe

2023-08-28 16:48

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz trenują przed rozpoczęciem nowego sezonu. Zespół trenera Sebastiana Rumniaka ma za sobą jeden mecz sparingowy. Kolejny - przed własną publicznością - rozegrają w najbliższy czwartek.

Grudziądzanie do treningów przed nowym sezonem powrócili kilka tygodni temu. Z kolei swój pierwszy mecz sparingowy rozegrali w miniony weekend. MKS w Iławie zmierzył się z AZS UW HANDBALL z Warszawy. Akademicy ze stolicy po pierwszej połowie prowadzili 20:16. Z kolei po 60 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 32:30 dla AZS-u.

Drugi mecz kontrolny grudziądzanie rozegrają w najbliższy czwartek (31 sierpnia) we własnej hali (osiedle Lotnisko, ulica Nauczycielska). Rywalem MKS-u będzie zespół Silvant Handball Elbląg. Początek o godzinie 19:45. Wstęp dla kibiców wolny.

Nowy sezon rusza 16 i 17 września. MKS Grudziądz na początek zmierzy się u siebie z Warmią Energą Olsztyn. Na razie nie znamy godziny rozpoczęcia tego spotkania.

Klub znalazł sponsora tytularnego

W grudziądzkim zespole doszło do kilku - istotnych - zmian w strukturach (powiemy o nich wkrótce). Jedną z nich jest znalezienie sponsora tytularnego. Została nim lokalna firma z branży gastronomicznej - Bodega.

Od nowego sezonu klub będzie się nazywał - MKS Bodega Grudziądz.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl