mks grudziadz

i

Autor: Nadesłane / MKS Grudziądz MKS Grudziądz rok kończy z dorobkiem 6 oczek

MKS Grudziądz ma przerwę w rozgrywkach. Kolejne mecze w nowym roku

2022-12-20 12:16

Do gry powrócą już w nowym roku. Szczypiorniści MKS-u Grudziądza rozegrali 9 spotkań ligowych, z których wygrali tylko dwa. Teraz czeka ich świąteczna przerwa w rozgrywkach.

Do ligowej rywalizacji powrócą w nowym roku. Szczypiorniści MKS-u Grudziądz podsumowują dotychczasowe spotkania na pierwszoligowych parkietach.

W tabeli nie jest za ciekawie. Odnieśliśmy tylko dwa zwycięstwa, a siedem razy przegraliśmy. Myślę, że spokojnie z tych siedmiu porażek, przynajmniej w czterech meczach mogliśmy powalczyć o lepsze wyniki. Na pewno bylibyśmy znacznie wyżej w tabeli - mówi Paweł Kruszewski z MKS-u Grudziądz.

Największym problemem grudziądzkich szczypiornistów w pierwszej części sezonu jest bardzo wąska kadra zawodników. Obecnie MKS reprezentuje 13 graczy.

Nie zawsze na mecze jeździmy nawet tą trzynastką. Gdzieś tam sprawy zawodowe, czy zdrowotne czasami uniemożliwiają nawet wyjazdy na poszczególne spotkania. To wszystko na pewno przekłada się na nasze wyniki - dodaje zawodnik grudziądzkiej ekipy.

Przerwa świąteczna

Teraz przed grudziądzkimi szczypiornistami świąteczna przerwa.

Ten czas posłuży nam przede wszystkim do nabrania sił i wyleczenie mikro urazów. Do wznowienia rozgrywek każdy z nas będzie się przygotowywał indywidualnie. Później wrócimy na halę, gdzie w pierwsze kolejności będziemy pracowali na siłą i taktyką - przekazuje Kruszewski.

Grudziądzanie obecnie w tabeli zajmują ósme miejsce z dorobkiem sześciu oczek.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

6. rocznica zamachu w Berlinie