miasto informator grudziadz

i

Autor: Nadesłane Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych, przypadający 27 lutego, jest doskonałą okazją, aby podziękować wszystkim tym, którzy na co dzień przyczyniają się do ulepszania Grudziądza

Miasto wydało nowy informator. To z okazji Światowego Dnia Organizacji Pozarządowych

2021-02-26 12:48

Na jutro (27 lutego) przypada Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych. Z tej okazji Urząd Miejski w Grudziądzu przygotował nowy informator zawierający bazę lokalnych pozarządówek.

Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przygotował nową wersję „Informatora o organizacjach pozarządowych i podmiotach prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Grudziądza”. Informator został opracowany na podstawie ankiet złożonych przez zainteresowane podmioty i zawiera dane teleadresowe, dni i godziny spotkań, zakresy działań i opisy działalności organizacji.

Głównym celem przygotowania informatora było stworzenie jak najszerszej listy podmiotów trzeciego sektora działających na terenie naszego miasta. Jednak powstała baza przyczyni się również do efektywnych kontaktów samorządu z organizacjami i pełniejszego wykorzystania przez miasto zasobów organizacji. Informator ma służyć również mieszkańcom. Dzięki niemu grudziądzanie poznają organizacje, które działają na terenie miasta, gdzie się znajdują i jakie zadania realizują - czytamy na stronie grudziądzkiego ratusza.

ZOBACZ TEŻ - Są pieniądze na inicjatywy mieszkańców. Startuje kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego

Informator został wydany w wersji papierowej, która jest dostępna w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Ratuszowej 1. Folder jest darmowy.

Dostępna jest również wersja elektroniczna - ELEKTRONICZNA WERSJA

Informator w wersji elektronicznej jest aktualizowany na bieżąco. W celu zamieszczenia organizacji w Informatorze zależy wypełnić ankietę, którą należy złożyć poprzez wrzucenie do urny usytuowanej w wejściu do Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego lub przesłanie podpisanego skanu w formie elektronicznej na adres e-mail ngo@um.grudziadz.pl.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17