pilka reczna mks

i

Autor: Pixabay Piłkarze ręczni MKS obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli swojej grupy

MKS Grudziądz wraca do ligowych rozgrywek. O punkty zagra z Gwardią Koszalin [AUDIO]

2021-02-26 12:23

Pierwszoligowe rozgrywki w piłkę ręczną powracają do Grudziądza. Szczypiorniści MKS-u już jutro (27 lutego) zagrają we własnej hali mecz z Gwardią Koszalin.

Zespół prowadzony przez trenera Sylwestra Ziółkowskiego w poprzedniej serii gier przegrał na wyjeździe z GKS Żukowo i stracił pozycję lidera.

Ostatnio przegraliśmy, ponieważ popełniliśmy znacznie więcej błędów niż nasi rywale. Przeanalizowaliśmy tamten mecz i wyciągnęliśmy wnioski. Bardzo intensywnie trenowaliśmy podczas przygotowań i zrobimy wszystko by trzy punkty zostały w Grudziądzu - mówi Paweł Kruszewski, zawodnik MKS-u Grudziądz.

ZOBACZ TEŻ - MKS wykorzystał przerwę w rozgrywkach. Zagrał sparingowo z Wybrzeżem Gdańsk [AUDIO]

Grudziądzanie do ligowej rzeczywistości powracają po kolejnej, dwutygodniowej przerwie. Ta – jak twierdzą sami zawodnicy – ma swoje dobre i złe strony.

Minusem jest na pewno to, że wypadamy z rytmu meczowego. Pozytywne z kolei jest to, że mamy więcej czasu na przygotowania i możemy podleczyć drobne urazy - dodaje zawodnik grudziądzkiego zespołu.

Mówi Paweł Kruszewski, zawodnik MKS-u Grudziądz. Posłuchaj:

Początek jutrzejszego spotkania z Gwardią Koszalin zaplanowano na godzinę 16. Mecz z racji panujących obostrzeń odbędzie się bez udziału kibiców.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Przygotowania piłkarzy ręcznych MKS Grudziądz