baseny grudziadz

i

Autor: Pixabay Baseny przy grudziądzkich szkołach będą otwarte częściej i dłużej

Miasto otwiera baseny dla grudziądzan

2021-10-01 10:11

Od najbliższego weekendu przyszkolne baseny zostaną otwarte dla mieszkańców Grudziądza. Władze miasta wciąż zastanawiają się nad losem pływalni przy Kalinkowej.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, począwszy od października pływalnie zlokalizowane przy Szkołach Podstawowych nr 20 i 21 dostępne będą dla grudziądzan w każdą sobotę w godzinach 9-17. Jeśli będzie spore zainteresowanie, wówczas w listopadzie baseny mogą zostać uruchomione także w niedziele, a godziny pracy obiektów zostaną wydłużone.

Tymczasem w ostatnich dniach odbyło się spotkanie Prezydenta Grudziądza, przedstawicieli spółek miejskich i radnych Rady Miejskiej, poświęcone funkcjonowaniu basenu przy ulicy Kalinkowej. To odpowiedź Prezydenta na wnioski radnych, jakie padły podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej.

Zrobimy wszystko, aby po okresie świąteczno-noworocznym spróbować ponownie uruchomić pływalnię przy ulicy Kalinkowej – zapowiada Prezydent Maciej Glamowski.

ZOBACZ TEŻ - Miasto ma pomysł na baseny. Szkolne pływalnie będą otwarte częściej

Wcześniej spółka OPEC Grudziądz zapowiedziała, że nie ma zamiaru - przynajmniej na razie - otwierać Basenu Nadwiślańskiego przy ulicy Kalinkowej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Zobaczcie, co się działo za kulisami