Mateusz Rudyk

i

Autor: Facebook / Mateusz Rudyk Mateusz Rudyk

Kolarstwo

Mateusz Rudyk zabrał głos po Mistrzostwach Świata w Glasgow. "Nie wiem od czego zacząć"

2023-08-11 22:43

Do medalu zabrakło niewiele i skończyło się na czwartej pozycji. Zawodnik ALKS Stali Grudziądz, Mateusz Rudyk skomentował swój udział na ostatnich Mistrzostwach Świata w kolarstwie, które odbyły się w Glasgow.

Najpierw przegrana z reprezentantem Trynidadu i Tobago Nicholasem Paulem 0:2, a później w podobnych rozmiarach z kolarzem gospodarzy, Jackiem Carlinem. Mateusz Rudyk z ALKS Stali Grudziądz zajął na ostatnich Mistrzostwach Świata w Glasgow czwarte miejsce. Swój udział w imprezie skomentował za pośrednictwem mediów społecznościowych sam zainteresowany.

Szczerze? Nie wiem od czego zacząć... Było dobrze, nawet bardzo dobrze ale koniec końców nie wystarczyło to na medal...Drugi rok z rzędu 4 miejsce w Sprincie na Mistrzostwach Świata. To boli po prostu jest mi z tym bardzo źle... cały rok przygotowań, poświęcenie wielu ludzi abym ja mógł walczyć o medal. Było blisko ale pamięta się zwycięzców i medalistów, a ja kolejny raz, już 3 raz jestem 4 na Mistrzostwach Świata.. - możemy przeczytać na profilu grudziądzkiego kolarza.

Mistrzostwo świata wywalczył złoty medalista olimpijski z Tokio - Lavreysen. W finale bezapelacyjnie pokonał on 2:0 Paula Nicholsa z Trynidadu i Tobago, który w półfinale nie dał szans Rudykowi.

Poniżej cały komentarz Mateusza Rudyka po powrocie z Mistrzostw Świata w Glasgow:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Ukradł busa kolarzom. Szalony policyjny pościg pod Jelenią Górą