akumulator straz miejska 1

i

Autor: Nadesłane / Straż Miejska w Grudziądzu Strażnicy miejscy z Grudziądza mają przy sobie sprzęt rozruchowy

Masz problem z akumulatorem? Strażnicy miejscy pomogą odpalić auto

2021-12-14 12:08

Za oknami przyszła zima, pojawił się pierwszy śnieg. Temperatura na grudziądzkich termometrach coraz częściej spada poniżej zera. Cieszą się dzieci, mniej zadowoleni są starsi mieszkańcy, zwłaszcza Ci zmotoryzowani. Szczególnie, gdy przed jazdą samochodem okazuje się, że z zimna rozładował się akumulator.

Pilnują porządku, ale także pomagają grudziądzkim kierowcom. Strażnicy miejscy są gotowi by przyjechać, gdy nasz akumulator odmówi posłuszeństwa. Dzieje się tak w czasie ujemnych temperatur.

Strażnicy miejscy, podobnie jak w latach ubiegłych posiadają przy sobie sprzęt rozruchowy. Służymy pomocą w przypadku, gdy akumulator odmówi posłuszeństwa. Oczywiście nie każdy pojazd będziemy w stanie uruchomić. Dużo zależy od jego stanu technicznego - mówi Bogumiła Leśniewicz ze Straży Miejskiej w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Kamery monitoringu nagrały jak kradnie telefon w centrum Grudziądza

Przy wezwaniu municypalnych nie mamy też pewności, kiedy otrzymamy pomoc. Strażnicy w pierwszej kolejności działają przy interwencjach.

Czas oczekiwania na pomoc z autem może się nieco wydłużyć. Najpierw musimy wykonać czynności związane z wezwaniami do interwencji. Dopiero potem możemy wesprzeć kierowców - dodaje nasza rozmówczyni.

Przypominamy – numer alarmowy na Straż Miejską, pod który należy zgłaszać prośby o pomoc także w tej sprawie, to 986.

akumulator straz miejska 2

i

Autor: Nadesłane / Straż Miejska w Grudziądzu Czas oczekiwania na strażników miejskich może się wydłużyć

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Straż Miejska w Grudziądzu pomaga kierowcom naładować akumulator