Magdalena Kordel

i

Autor: Facebook / Magdalena Kordel Strona Autorska Magdalena Kordel

Spotkanie Autorskie

Magdalena Kordel spotka się z mieszkańcami Grudziądza. Posłuchaj zapowiedzi wydarzenia

2023-10-17 11:47

Kolejne spotkanie z żywą literaturą grudziądzkiej Bibliotece. Tym razem z czytelnikami spotka się Magdalena Kordel. To autorka powieści obyczajowych.

Pisarka zadebiutowała dowcipną i lekką powieścią „48 tygodni”. Jak sama przyznaje - zaczęła pisać, aby poradzić sobie z traumatycznymi przeżyciami i problemami egzystencjalnymi. Jej książki stały się dziś balsamem dla duszy tysięcy czytelników.

Historie wielu różnych bohaterek, które mają swoje problemy, przeżywają wzloty i upadki, uciekają przed zranieniem czy zdradą, stały się punktem wyjścia dla powieści Magdaleny Kordel - mówi Joanna Siwiak z Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu.

Do bestsellerowych tytułów zaliczają się m.in. „Anioł do wynajęcia”, „Pejzaż z aniołem”, „Serce z piernika” oraz serie „Malownicze”, „Uroczysko” i „Wilczy dwór”.

Jej styl pisarski charakteryzuje się wnikliwością i interesującą fabułą - dodaje pracownik Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu.

Spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel. Posłuchaj zapowiedzi od Joanny Siwiak z grudziądzkiej Biblioteki:

Spotkanie już dzisiaj (17 października) w Bibliotece Miejskiej w Grudziądzu - Gmach Główny przy ulicy Legionów. Początek o godzinie 17:00. Wstęp wolny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Nagrody BohaterON 2023 rozdane! Prof. Krzysztof Szwagrzyk z nagrodą za całokształt