Olimpia remis

Autor: Pixabay Remis Olimpii Grudziądz

PIłka Nożna

Olimpia Grudziądz z punktem przed własnymi kibicami. Remis z rezerwami ŁKS-u Łódź

2023-10-17 9:51

Piłkarze Olimpii Grudziądz przełamali serię porażek. "Biało-zieloni" na własnym stadionie zremisowali z drugim zespołem ŁKS-u Łódź 1:1. Szczegóły na eska.pl.

Jako pierwsi do siatki w poniedziałkowy wieczór trafili przyjezdni z Łodzi. W 11' minucie Adriana Olszewskiego w sytuacji sam na sam pokonał młody pomocnik ŁKS-u, Jan Kuźma.

Grudziądzanie do remisu doprowadzili jeszcze przed przerwą. W 43' minucie po świetnym uderzeniu za skraju pola karnego wyrównał Dominik Frelek.

Po przerwie bramek na Piłsudskiego 14 już nie oglądaliśmy. Olimpia po serii porażek w końcu zdobyła punkt. Drużyna powracającego do Grudziądza, Mariusza Pawlaka zremisowała z drugim ŁKS-em Łódź 1:1.

Olimpia Grudziądz - ŁKS II Łódź. Składy

Olimpia Grudziądz: 1. Adrian Olszewski - 77. Rafał Kobryń, 6. Oskar Sikorski, 4. Damian Kostkowski, 23. Marcin Warcholak - 21. Jan Bonikowski (46, 29. Kacper Rychert), 20. Damian Vũ Thành (89, 18. Kacper Jarzec), 44. Dominik Frelek (70, 15. Maciej Pałaszewski), 11. Aghwan Papikjan (79, 80. Mateusz Sopoćko), 14. Konrad Gutowski - 88. Kostiantyn Czernij (70, 10. Patryk Winsztal)

ŁKS II Łódź: 1. Tomasz Kucharski - 2. Mateusz Bąkowicz, 5. Aleksander Ślęzak, 22. Oskar Koprowski, 8. Marcel Wszołek (65, 23. Jowin Radziński) - 16. Jędrzej Zając, 4. Jan Kuźma (88, 18. Jakub Pawłowski), 6. Wiktor Kościuk, 10. Jan Łabędzki (65, 20. Yūya Kamon), 17. Mikołaj Lipień (65, 7. Antoni Młynarczyk) - 21. Nelson Balongo (75, 19. Oliwier Sławiński)

Sędzią spotkania był Karol Wójcik z Siedlec.

Olimpia Grudziądz - ŁKS II Łódź. Wypowiedzi trenerów

Mówi Mariusz Pawlak, trener Olimpii Grudziądz. Posłuchaj:
Mówi Radosław Pęciak, p.o. trenera ŁKS-u II Łódź. Posłuchaj:

Kolejny mecz grudziądzanie rozegrają na wyjeździe. 22 października ze Stalą Stalowa Wola.