Maciej Hoppe

i

Autor: Radio Eska Maciej Hoppe

Zmiany

Maciej Hoppe ma już nową pracę. Z Grudziądza przenosi się do Żnina

2023-08-23 13:25

Maciej Hoppe długo nie czekał na nową pracę. Po odejściu z grudziądzkiego szpitala zatrudnienie znalazł... w innej placówce medycznej. Został szefem lecznicy w Żninie.

Maciej Hoppe wygrał właśnie konkurs na prezesa Pałuckiego Centrum Zdrowia w Żninie.

Przypomnijmy - główny zainteresowany - rozstał się z grudziądzkim szpitalem 28 lipca.

Maciej Hoppe złożył na ręce Prezydenta Grudziądza rezygnację z zajmowanego stanowiska za przyczynę podając powody osobiste. Prezydent przyjął tę rezygnację za porozumieniem stron - głosił komunikat Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Maciej Hoppe kilka dni po odejściu z Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu zapewniał (w rozmowie z Gazetą Pomorską), że nie ma w planach podjęcia pracy w sektorze leczniczym. Okazuje się, że niespełna miesiąc później zmienił zdanie.

Po zapoznaniu się Rady Nadzorczej z dokumentami zawartymi w ofertach, przeprowadzeniu indywidualnych rozmów oraz uzgodnieniu oczekiwań finansowych kandydatów, wybrana została oferta pana Macieja Hoppe - to przeczytamy w uzasadnieniu rozstrzygnięcia konkursu na prezesa Pałuckiego Centrum Zdrowia. Wyniki ogłoszono 22 sierpnia.

Przypomnijmy - obecnie obowiązki dyrektora grudziądzkiej lecznicy sprawuje tymczasowo Agata Kurkowska.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl