Wybory 2023

Łukasz Kowarowski z Grudziądza rozpoczyna kampanię wyborczą. Jest "trójką" na liście Lewicy

2023-08-23 13:25

Start kampanii wyborczej zapowiedział przewodniczący Rady Miejskiej Grudziądza, Łukasz Kowarowski. To jego drugi start w wyborach parlamentarnych.

Łukasz Kowarowski wystartuje w październikowych wyborach do polskiego parlamentu z numerem trzecim na liście Nowej Lewicy. Dla obecnego przewodniczącego grudziądzkich radnych będzie to druga próba zostania posłem. Poprzednio poparło go ponad 4,3 tys. osób.

Kandyduję, ponieważ w ostatnich czasach nastąpił podział społeczeństwa. Nie mogę się na to zgodzić. Możemy mieć oczywiście własne zdania i poglądy, ale mimo wszystko powinniśmy umieć rozmawiać ze sobą - przekonuje Łukasz Kowarowski.

Kampania ruszyła. W jaki sposób będzie prowadził ją przewodniczący Kowarowski?

Kampania będzie krótka i dynamiczna. Stawiamy na media społecznościowe i bezpośredni kontakt z mieszkańcami. Z pewnością pojawią się także spoty - informuje Przemysław Decker z Nowej Lewicy.

Więcej o starcie Łukasza Kowarowskiego w nadchodzących wyborach do sejmu posłuchacie poniżej:

Łukasz Kowarowski z Grudziądza rozpoczyna kampanię wyborczą do sejmu. Posłuchaj:

Na liście Lewicy w październikowych wyborach znaleźli się także inni przedstawiciele Grudziądza (lub pochodzący z Grudziądza). Będą to m.in. Faustyna Wyżga, czy też Mateusz Orzechowski.

Sonda
Czy wybierasz się na wybory parlamentarne?

Przypomnijmy, wybory parlamentarne odbędą się 15 października.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Express BIEDRZYCKIEJ - Piotr Zgorzelski