Dom Korzeniewskich w Grudziądzu

i

Autor: Facebook / MPGN w Grudziądzu Dom Korzeniewskich w Grudziądzu

Lokalna gastronomia

Kto poprowadzi lokal gastronomiczny na Rynku Głównym? MPGN wybiera najemcę

2024-02-14 21:00

​Wciąż nie wiadomo kto poprowadzi lokal gastronomiczny na parterze Domu Korzeniewskich. Właściciel obiektu, czyli grudziądzka spółka Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami nadal nie wybrał najemcy.

Kto poprowadzi lokal gastronomiczny na parterze Domu Korzeniewskich na Rynku Głównym w Grudziądzu? Spółka Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami nadal nie wybrała najemcy. Pierwsze rozmowy odbyły się w styczniu.

W terminie przetargu wpłynęły do nas trzy oferty. 10 stycznia przeprowadzono indywidualne negocjacje. Na spotkaniu każdy z podmiotów przedstawił koncepcję planowanej w lokalu działalności i proponowane warunki najmu - mówi Jagoda Szczerbowska z biura zarządu spółki.

Kto zgłosił się do przetargu i z kim rozmawiają władze spółki?

  • Strawa i Kawa Piotr Bugajski - to firma z Grudziądza
  • Ministerstwo Wódki i Śledzia, czyli firma, która prowadzi lokale na terenie całego kraju.
  • Firma gastronomiczna z Torunia, która w Grodzie Kopernika prowadzi m.in. "Werandę Chełmińską"

Do drugiego etapu rozmów zaproszeni zostali wszyscy oferenci. Ich efekty powinniśmy poznać pod koniec lutego, bądź na początku marca.

Mówi Jagoda Szczerbowska z biura zarządu MPGN-u. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Polacy oceniają Dudę i rząd