ksiazki

i

Autor: Pixabay Księgarnia charytatywna dla Michała Szablewskiego

Pomoc

Książki znajdą nowych właścicieli. Przy okazji będzie można wesprzeć leczenie Michała z Grudziądza

2023-06-16 1:00

Przed nami Jarmark Spichrzowy i 732. urodziny Grudziądza. Jedną z atrakcji będzie kawiarenka charytatywna połączona z... księgarnią. Szczegóły w artykule.

Charytatywną kawiarenkę wraz z kiermaszem książek przygotowuje Stowarzyszenie "Otwarte Serca" z Grudziądza. Gdzie będzie znajdowało się ich stoisko?

Pomóc Michałowi z Grudziądza będzie można na parkingu tuż obok wejścia do Muzeum Handlu Wiślanego "FLIS" przy ulicy Spichrzowej.

kawiarenka

i

Autor: Facebook / Stowarzyszenie Otwarte Serca w Grudziądzu Kawiarenka dla Michała

Przedstawicielom stowarzyszenia udało się uzbierać kilkadziesiąt kartonów książek. Każdy znajdzie coś dla siebie, a do tego w symbolicznej cenie. Warto jednak zaznaczyć, że każda - zebrana złotówka zostanie przeznaczona na leczenie Michała Szablewskiego.

Michał od 2018 roku jest sparaliżowany po skoku do wody. 

Kawiarenka Stowarzyszenia "Otwarte Serca" czynna będzie od 16 do 18 czerwca. Start już w piątek (16 czerwca) od godziny 15.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl