Marlena Wawrzyniak

i

Autor: Mariusz Nasieniewski i prywatne archiwum Marleny Wawrzyniak Marlena Wawrzyniak i wieża "Klimek" w Grudziądzu

Siłowanie na rękę

Takiego wydarzenia w Grudziądzu jeszcze nie było. Nietypowe wyzwanie Marleny Wawrzyniak

2023-06-15 20:08

Nietypowego wyzwania podejmuje się grudziądzanka, Marlena Wawrzyniak. Wielokrotna mistrzyni świata i europy w siłowaniu na rękę sprawdzi siłę chętnych mieszkańców. To pierwsza tego typu akcja w naszym mieście.

Takiego wydarzenia w Grudziądzu jeszcze nie było. Wielokrotna mistrzyni świata i europy w siłowaniu na rękę, Marlena Wawrzyniak podejmuje się nietypowego wyzwania. Wszystko w zabytkowej scenerii.

Zmierzę się w 100 walkach z chętnymi, którzy będą chcieli spróbować swoich sił przy armwrestlingowym stole na wyjątkowej wieży Klimek. Każdy kto odważy się powalczyć dostanie unikatową niespodziankę. Będą to m.in. własnoręcznie przygotowane z tej okazji medale - mówi Marlena Wawrzyniak.

Miejsce wydarzenia oraz data także nie są przypadkowe.

Wieża ma symbolizować drogę pełną wyrzeczeń, trudów, niezłomności, cierpienia i szczęścia. Chcę również dodać, że to wydarzenie jest hołdem z okazji 100-lecie istnienia klubu Olimpia Grudziądz - dodaje grudziądzka mistrzyni.

Marlena Wawrzyniak o swoich wyzwaniu z mieszkańcami Grudziądza. Posłuchaj:
marlena wydarzenie

i

Autor: Nadesłane / Marlena Wawrzyniak Wydarzenie odbędzie się na szczycie Góry Zamkowej

Wydarzenie Arm 100 - The Champion Show odbędzie się w przyszłą niedzielę (18 czerwca). Początek o godzinie 12. Impreza jest także jedną z elementów tegorocznego Jarmarku Spichrzowego. 

plakat marlena

i

Autor: Nadesłane / Marlena Wawrzyniak Oficjalny plakat wydarzenia

Z mistrzynią zmierzyć się może tego dnia każdy!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl