straz miejska grudziadz

i

Autor: Radio ESKA Obecnie w grudziądzkiej jednostce Straży Miejskiej zajęte są trzy wakaty kierownicze

Konkurs na zastępce komendanta Straży Miejskiej w Grudziądzu nierozstrzygnięty! [AUDIO]

2021-04-14 14:46

Jednostka Straży Miejskiej w Grudziądzu pozostaje bez zastępcy komendanta. Właśnie zakończono konkurs na to stanowisko. Do Urzędu Miejskiego wpłynęły tylko dwie kandydatury. Komisja nie zdecydowała się na żadną z nich.

Nierozstrzygnięty został konkurs na zastępce komendanta w Straży Miejskiej. Do grudziądzkiego ratusza wpłynęły tylko dwie kandydatury. Obie zostały odrzucone przez komisję. Obecnie pracownicy urzędu zastanawiają się nad kolejnymi krokami.

Rozważamy jedną z dwóch możliwości. Albo rozpiszemy konkurs na nowo. Istnieje jeszcze możliwości przeniesienia pracownika w formie awansu wewnętrznego - mówi Karol Piernicki, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Straż Miejska w Grudziądzu ma już 30 lat! W ratuszu odbyły się skromne uroczystości

Obecnie w grudziądzkiej jednostce Straży Miejskiej zajęte są trzy wakaty kierownice. To komendant, naczelnik oraz kierownik monitoringu.

Wakat zastępcy komendanta jest oczywiście widoczny, jednak brak tego pracownika nie wpływa na działanie komendy - dodaje rzecznik ratusza.

O anulowaniu konkursu na zastępce komendanta Straży Miejskiej mówi rzecznik grudziądzkiego ratusza, Karol Piernicki. Posłuchaj:

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Raport z Anteny 14.04