plastyk grudziadz

i

Autor: Nadesłane Uczniowie Liceum Plastycznego biorą m.in. udział w wyjazdowych plenerach. Tutaj na zajęciach w Kątach Rybackich

Grudziądzki "Plastyk" prowadzi konsultacje dla kandydatów. Młodzież poznaje na nich szkołę i nauczycieli [AUDIO]

2021-04-14 14:36

Trwają konsultacje dla uczniów, którzy po skończeniu szkoły podstawowej chcę kontynuować naukę w grudziądzkim Liceum Plastycznym. Zajęcia w formie on line odbywają się raz w miesiącu. Potencjalni kandydaci poznają na nich szkołę oraz swoich przyszłych nauczycieli.

Liceum Plastyczne w Grudziądzu prowadzi konsultacje on line dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Podczas organizowanych raz w miesiącu zajęć przyszli „plastycy” poznają szkołę i przyszłych nauczycieli. Ci z kolei mają szansę sprawdzenia predyspozycji poszczególnych kandydatów.

Podczas takich konsultacji uczniowie zadają nam pytania odnośnie nauki w Liceum Plastycznym, wymagań podczas egzaminu. Pokazują nam również swoje prace, dzięki temu może zrobić z nimi korektę i sprawdzić ich umiejętności - mówi Iwona Liegman z grudziądzkiego "Plastyka".

ZOBACZ TEŻ - Powstała koncepcja na zagospodarowanie willi Victoriusa! Zobacz pierwsze wizualizacje [AUDIO]

Udział w konsultacjach wziąć może każdy, kto chce spróbować swoich sił w Liceum Plastycznym. Do końca tego roku szkolnego zaplanowano jeszcze trzy takie spotkania. Później kandydatów czeka egzamin.

Najbliższe terminy konsultacji:
  • 28 kwietnia
  • 26 maj
  • 2 czerwca

Te ostatnie spotkanie poświęcone będzie egzaminowi. Ten zaplanowano na wtorek (8 czerwca) na godzinę 8:30 - dodaje nasza rozmówczyni.

O tym jak będzie wyglądał egzamin wstępny do Liceum Plastycznego dowiecie się z poniższego podcastu:

O naborze do Liceum Plastyczznego w Grudziądzu mówi Iwona Liegman. Posłuchaj:

Aby wziąć udział w konsultacjach wystarczy zgłosić się z pracownikami szkoły. Jedną z dróg jest kontakt przez fan page LICEUM PLASTYCZNE W GRUDZIĄDZU.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Raport z Anteny 14.04