Ida Nowakowska

i

Autor: AKPA

Zapowiedź wydarzenia

Konferencja dla kobiet w Grudziądzu. Spotkanie poprowadzi Ida Nowakowska

2023-09-19 8:17

Będą rozmawiali o roli kobiet w życiu gospodarczym, społecznym i biznesowym. W Grudziądzu odbędzie się konferencja. Jej głównymi odbiorcami będą wspomniane na wstępie kobiety. Szczegóły na eska.pl.

Głównymi odbiorcami wydarzenia będą kobiety z Grudziądza i najbliższych okolic. Konferencja odbędzie się pod hasłem "Kobiety mają wybór".

Celem naszej konferencji jest rozmowa. Będziemy dyskutowali na temat obecnej sytuacji gospodarczej kobiet. Będzie także rozmowa z ekspertami oraz okazja do wysłuchania inspirujących wykładów - mówi Magdalena Grzankowska, prezes Fundacji PFR, które jest głównym organizatorem konferencji. 

W programie nie zabraknie także warsztatów i rozmów z ekspertami. 

Między na temat dobrostanu kobiet. Będzie wystąpienie na temat funduszy unijnych, a także przede wszystkim prezentacja wyników raportu Polskiego Instytutu Ekonomicznego pod tytułem "Sytuacja kobiet w Polsce z perspektywy społeczno-ekonomicznej" - dodaje nasza rozmówczyni.

W jaki sposób zapisać się na to wydarzenie?

Zapisy prowadzone są na stronie Fundacji PFR oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Formularz do zgłoszeń znajdziecie TUTAJ

Gościem specjalnym wydarzenia będzie znana ze szklanego ekranu - Ida Nowakowska, która poprowadzi konferencję.

Wydarzenie zaplanowano na środę (20 września). Początek o godzinie 11 w Hotelu RAD (Grudziądz, ulica Chełmińska 144).

O konferencji dla kobiet mówi Magdalena Grzankowska, prezes Fundacji PFR. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl