kolizja drogowa

i

Autor: Pixabay Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową

Nikt nie ucierpiał!

Kolizja drogowa na A1 pod Grudziądzem. Auto wpadło w bariery energochłonne

2023-08-21 8:00

Do kolizji doszło w godzinach wieczornych w niedzielę (20 sierpnia) na autostradzie A1 koło Grudziądza. Kierowca osobówki nie opanował pojazdu i uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Co było powodem kolizji na autostradzie? W niedzielny wieczór przez Grudziądz i okolice przeszła ulewa wraz z porywistym wiatrem i burzą. Według policjantów z lokalnej komendy, kierowca wspomnianej osobówki nie dostosował prędkości do panujących warunków. Mundurowi przekazali tak w rozmowie z Gazetą Pomorską.

W aucie w chwili zdarzenia były dwie osoby: kierowca i pasażer. Podróżowali w stronę Gdańska. W obu przypadkach na szczęście nic się nie stało. Nie było również konieczności transportu do szpitala na badania.

Bariery energochłonne po zderzeniu z osobówką zostały mocno uszkodzone. Podobnie zresztą sam samochód. Droga była zablokowana od węzła Grudziądz prawie do Nowych Marz.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wypadek na Południowej Obwodnicy Warszawy