pchli targ grudziadz 22

i

Autor: Pixabay Na pchlim targu można zdobyć np. książki

Kolejny pchli targ w Grudziądzu. Tym razem z muzyczną niespodzianką

2021-07-09 16:56

Chcesz pozbyć się nieużywanej elektroniki? A może stary rower zajmuje ci miejsce w piwnicy? Z pomocą wychodzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami, które raz w miesiącu organizuje wyprzedaż garażową.

W każdą drugą niedzielę wakacji mieszkańcy Grudziądza mogą wziąć udział w tzw. wyprzedaży garażowej. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o. o. bezpłatnie udostępnia miejsca sprzedażowe na targowisku przy ulicy Paderewskiego.

Nie trzeba się wcześniej zgłaszać czy rezerwować stoiska. Wystarczy przyjechać na targowisko i zająć wolne miejsce. Najbliższy Pchli Targ odbędzie się 11 lipca. Następny – 8 sierpnia. Spakujcie niepotrzebne przedmioty i dajcie im drugie życie - mówi Jagoda Szczerbowska, pracownik biura zarządu spółki MPGN.

ZOBACZ TEZ - Wpadli z narkotykami przy plaży w Grudziądzu. Jeden był poszukiwany

plakat mpgn grudziadz

i

Autor: Nadesłane Plakat zbliżającego się pchliego targu w Grudziądzu

Podczas niedzielnej wyprzedaży przewidziano muzyczną niespodziankę. O 13.15 wystąpią Teresa Chodyna oraz Edmund Otremba.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z anteny 9.07, godz.10