Chodził po Rzeszowie i atakował przechodniów. Usłyszał już 7 zarzutów

i

Autor: KMP Grudziądz Chodził po Rzeszowie i atakował przechodniów. Usłyszał już 7 zarzutów

Bez prawka i na podwójnym gazie. Kontrola drogowa może zakończyć się więzieniem

2021-07-09 16:51

Funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego u którego stwierdzili ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie. Okazało się również, że posiada on już czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w miejscowości Szarnoś gm. Świecie nad Osą zatrzymali do kontroli drogowej 37-letniego kierującego audi. Bardzo szybko się zorientowali, że mężczyzna jest kompletnie pijany.

Policyjne urządzenie wskazało ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci nie zatrzymali kierującemu prawa jazdy, gdyż już go nie posiadał - mówi Robert Szablewski, oficer prasowy KMP w Grudziądzu.

W policyjnych bazach danych okazało się, że 37-latek posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd.

ZOBACZ TEŻ - Wpadli z narkotykami przy plaży w Grudziądzu. Jeden był poszukiwany

Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz za kierowanie pomimo wydanego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Może trafić za kratki nawet na 5 lat.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ