prawko grudziadz

i

Autor: KMP Grudziądz Coraz częściej mieszkańcy Grudziądza jeżdżą za szybko przez co na kilka miesięcy tracą prawo jazdy

Kolejni grudziądzanie stracili prawo jazdy! Tym razem za szybko jechali dwaj motocykliści

2021-03-16 16:06

Kolejni zmotoryzowani grudziądzanie stracili prawo jazdy. Tym razem chodzi jednak o motocyklistów, których zatrzymali policjanci z grupy „Speed”. Obaj przekroczyli prędkość o ponad 50 km na godzinę.

W miniony weekend policjanci z grudziądzkiej grupy "speed" tradycyjnie patrolowali ulice w mieście. Szczególną uwagę zwracali na przekraczanie prędkości, czy chociażby nieprawidłowe wyprzedzanie. Jak się okazuje więcej kłopotów ponownie było z tym pierwszym.

Na ul. Peszkowskiego w Grudziądzu stróże prawa podczas patrolu zauważyli szybko przemieszczających się dwóch motocyklistów. Oboje kierujący nie zważali na ograniczenie prędkości, które jest na tej ulicy wyrażone znakiem „ograniczenie prędkości do 80 km/h” - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Policjanci z Grudziądza sprawdzali jak jeżdżą kierowcy na powiatowych drogach

Funkcjonariusze poruszający się nieoznakowanym pojazdem zmierzyli prędkość obu motocyklistów.

Pierwszy z nich 43-latek pędził swoją Yamahą z prędkością blisko 140 km/h, drugi 41-latek również na motocyklu Yamaha jechał z prędkością 135 km/h - wylicza policjant.

Policjanci nałożyli na nich mandaty i punkty karne. Mężczyźni stracili także prawo jazdy na 3 miesiące.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Bydgoszcz: Kradli luksusowe auta. Policja zrobiła nalot na dziuplę samochodową