zaciszna droga

i

Autor: Pixabay Wystąpią kolejne utrudnienia drogowe przy ul. Zacisznej

Kolejne zmiany w ruchu przy remontowanej ulicy Zacisznej

2022-02-18 14:29

Kolejne zmiany w organizacji ruchu przy remontowanej ulicy Zacisznej w Grudziądzu. Od 21 lutego z ruchu wszelkich pojazdów wyłączona zostanie ulica Zaciszna oraz skrzyżowanie ulic: Zaciszna – Chopina – Smoleńskiego.

Wjazd i wyjazd z ulicy Smoleńskiego możliwy będzie wyłącznie z kierunku ul. gen. Józefa Hallera, ponadto na ulicy Smoleńskiego, celem zachowania maksymalnej przepustowości, wprowadzony zostanie miejscowy zakaz zatrzymywania się pojazdów.

Dojazd do ulicy Chopina możliwy będzie z kierunku ulicy gen. Tadeusza Bora- Komorowskiego. Ponadto, w obrębie skrzyżowania ulicy Zacisznej z ulica Konarskiego wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu pieszym - czytamy w komunikacie z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Piesi przekierowani zostaną na przeciwległą stronę ulicy.

Kasa na Ruchniewicza

2 miliony 480 tysięcy złotych wsparcia na przebudowę ulicy Ruchniewicza otrzymał grudziądzki samorząd. Pieniądze pochodzą z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Fundusz sfinansuje 50 procent kosztów tego zadania - informują urzędnicy.

Na liście rezerwowej znajduje się drugi ze złożonych przez ratusz projektów, dotyczący modernizacji ulicy Miłoleśnej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY