spotkanie autorskie

i

Autor: Pixabay Spotkanie odbędzie się w filii bibliotecznej na osiedlu Rządz

Spotkanie Autorskie

Kolejne wydarzenie w Bibliotece Miejskiej w Grudziądz. Przyjedzie Agata Napiórska

2023-05-15 7:15

Przed nami kolejne wydarzenie autorskie w Bibliotece Miejskiej. Tym razem z mieszkańcami Grudziądza spotka się Agata Napiórska. Gospodarzem będzie filia nr 8 na osiedlu Rządz.

W poniedziałek 15 maja 2023 r. o godz. 17:00 w Filii nr 8 na osiedlu Rządz odbędzie się spotkanie autorskie z Agatą Napiórską, która będzie promować swoją najnowszą książkę „Ha-Ga. Obrazki z życia”.

To biografia ilustratorki Anny Gosławskiej-Lipińskiej, wieloletniej współpracowniczki „Szpilek”, mistrzyni humorystycznych rysunków - informują organizatorzy spotkania.

Agata Napiórska – urodzona w Grudziądzu w 1983 roku, dziennikarka i tłumaczka, autorka książek „Szczęśliwe przypadki Józefa Wilkonia”, „Ha-Ga. Obrazki z życia” i dwóch tomów „Jak oni pracują”. Na co dzień redaktorka naczelna i wydawczyni magazynu „Zwykłe Życie”. Mieszka w Warszawie.

agata napiórska

i

Autor: Nadesłane / Biblioteka Miejska w Grudziądzu Agata Napiórska

Wstęp na spotkanie będzie bezpłatny. Poprowadzi je Szymon Holcman.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Marcin Gortat wywiad