Anna Urbańska

i

Autor: Nadesłane / Archiwum Anny Urbańskiej Anna Urbańska

Zapowiedź wydarzenia

Kolejne spotkanie z cyklu GRULAB w Spichlerzu 57. Gościem będzie Anna Urbańska

2023-10-23 15:12

Te spotkania maja inspirować i zachęć do działania. W Spichlerzu 57 organizowane są cykliczne wydarzenia pod hasłem GRULAB. Kolejne już w najbliższy poniedziałek (23 października). Gościem będzie Anna Urbańska.

Spotkania GRULAB dedykowane są przede wszystkim organizacjom pozarządowym. Wydarzenia otwarte są także dla wszystkich mieszkańców Grudziądza.

Lokalnym liderom, społecznikom, a więc osobom, które chcą coś dać od siebie wśród społeczności lokalnej - mówi Dominik Cieślikiewicz z Fundacji Ładowarka, która jest operatorem Spichlerza 57.

Kolejne spotkanie z cyklu GRULAB zaplanowano na przyszły poniedziałek (23 października). Kto tym razem będzie gościem?

Będzie nim Anna Urbańska, czyli Master Trenerem Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie wrelacjach ze sobą i innymi. Swoją wiedzę zdobywa u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. 

Od 25 lat zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose (szybkiangielski.pl) – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jeden z nielicznych na świecie neurocaochów.

Jest absolwentką 7-miu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Autorka książek “Otrzep kolana i biegnij”, “Mózg fabryka sukcesu”, “Teraz autentyczność” oraz współautorka: “Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność”, “Jakzbudować swój wizerunek w 30 dni”czy charytatywnego projektu “Kod życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota”. W 2019 roku, wraz z Pawłem Jarząbkiem, wydała bestsellerową pozycję biznesową „DNA Biznesu. Rób biznes na własnych zasadach.19 lekcji, których nie znaczy cię żaden uniwersytet”.

Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachinginprzeszło ponad 50 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

O kolejnym spotkaniu GRULAB mówi Dominik Cieślikiewicz z Fundacji Ładowarka. Posłuchaj zapowiedzi:

Wydarzenie odbędzie się w Spichlerzu 57 już w najbliższy poniedziałek (23 października). Początek o godzinie 17. Udział jest bezpłatny i nie trzeba się wcześniej zapisywać.

Więcej szczegółów TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl