Max Fricke

i

Autor: Facebook / GKM Grudziądz Max Fricke

Żużel

Kolejne podium dla zawodnika GKM-u Grudziądz. Walczy o złoto w Australii!

2024-01-08 10:04

Kolejne podium Maxa Fricka w Australii. Zawodnik grudziądzkiego GKM-u w drugiej rundzie Mistrzostw zajął trzecie miejsce, a drugi z „żółto-niebieskich kangurów” Jaimon Lidsey znalazł się na piątej pozycji. Wygrał Rohan Tungate.

Max Fricke drugi w Kurri Kurri

Trwająca prawie 3,5 godziny runda zasadnicza zakończyła się triumfem Rohana Tungate'a. Zawodnik Innpro ROW-u Rybnik stracił zaledwie jeden punkt, czym umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej mistrzostw Australii.

Drugie miejsce zajął reprezentant GKM-u, Max Fricke. Nieco gorzej poszło z kolei drugiemu "kangurowi" z Grudziądza. Jaimon Lidsey zapunktował dopiero w trzeciej serii startów. Ostatecznie zajął piątą pozycje.

Tungate po dwóch rundach ma na swoim koncie 30 punktów. Drugi w klasyfikacji Max Fricke traci do niego trzy oczka, a wirtualne podium uzupełnia w tej chwili Jaimon Lidsey z dorobkiem 23 punktów.

Kolejna rywalizacja już we wtorek w Albury-Wodonga.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

K. BOSAK: KAMIŃSKI I WĄSIK CIĄGLE SĄ POSŁAMI