bieg kobiet

i

Autor: Łukasz Piekarski Trwają zapisy na kolejny bieg kobiet w Grudziądzu

Sport

Kobiety z Grudziądza wystartują w swoim biegu! Aktualnie trwają zapisy

2024-02-07 13:57

Swoje święto uczczą na sportowo. Grudziądzanki już mogą zapisywać się na tegoroczny Bieg Kobiet. Impreza ponownie zagości w Parku Miejskim. Szczegóły na eska.pl.

Dzień Kobiet to czas, aby docenić wszystkie kobiety wokół nas. Przyda się gorący doping podczas zbliżającej się imprezy biegowej. Bieg Kobiet to najbardziej kolorowa impreza w grudziądzkim parku miejskim. W sieci ruszyły zapisy.

Limit w tym roku ustaliliśmy na 250 osób. Zapisy prowadzone są na platformie Wbtiming. Już połowa miejsc jest zajęta, więc warto się spieszyć - mówi Izabela Piwowarska, dyrektor MORiW w Grudziądzu.

Aby wziąć udział, zapisz się online do 29 lutego TUTAJ.

Na wszystkie uczestniczki będzie czekała trasa ok. 5 kilometrów. To jednak nie wszystko. Każda z pań otrzyma również pamiątkę z okazji swojego startu.

To piękny medal. Panie mają już z pewnością niemałą kolekcję medali z naszych biegów. Ponadto przygotowaliśmy zestaw upominków. W tym między innymi ręcznik, który jest bardzo przydatnym gadżetem - dodaje Izabela Piwowarska.

Bieg nie będzie mierzony czasowo, a rywalizacja sportowa ustąpi miejsca przyjemności poruszania się na świeżym powietrzu.

Impreza odbędzie się 10 marca (niedziela) o godzinie 11:00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl