dyskoteka

i

Autor: Pexels Klubowe imprezy w Grudziądzu

Dyskoteki

Klubowe imprezy w Grudziądzu. Gdzie zaszaleć w weekendową noc?

2023-09-22 14:53

Zapraszamy do zapoznania się z małym przewodnikiem po klubowych imprezach w Grudziądzu. W najbliższy weekend czeka nas m.in. koncert Słonia. Więcej informacji na eska.pl.

Poniżej znajdziecie przegląd klubowych imprez z Grudziądza - na piątkową i sobotnią noc (22-23 września). Szczegóły poniżej:

Face Club Grudziądz

W piątek (22 września) w Face Clubie zaplanowano koncert na żywo. Przed klubowiczami zaprezentuje się Słoń. Ponadto za konsolą staną DJ LeXu i DJ Jackol. Początek imprezy od godziny 21.

Z kolei w sobotnią noc (23 września) "Impreza trzydziestolatków". Za muzyczną oprawę odpowiadać będzie duet DJ Jackol & DJ CRAZY. Początek od godziny 21.

Plener Grudziądz

W Plenerze - jak co tydzień - impreza z dj startuje od godziny 20.

Karczma Czarci Młyn

W Karczmie Czarci Młyn zaplanowano na ten weekend prawdziwe Jam Session, czyli spotkanie muzyczne dla wszystkich miłośników muzyki jak i wszystkich muzyków. Imprezę zaplanowano na piątek (22 września), początek o godzinie 19. Trzeba mieć własne instrumenty.

Tawerna u Czepka

Imprezowego weekendu nie może zabraknąć także w Tawernie u Czepka. Tutaj w sobotę (23 września) Summer Night, czyli ostatnia sobota lata. Za konsolą stanie Dj Pablo. Początek już o godzinie 18.

Pub Czarny Krążek

Zmieniamy nieco klimat... ponieważ w Czarnym Krążku na Lotnisku wystąpi z koncertem na żywo formacja Reggaeside z grudziądzkim gitarzystą - Maciejem Gburczykiem na pokładzie. Koncert biletowany (30 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu imprezy). Początek o godzinie 20 (tzw. otwarcie bram już od 18).

reggaeside

i

Autor: Facebook / Pub Czarny Krążek Reggaeside zagra w Grudziądzu

A dzień wcześniej w Czarnym Krążku impreza z karaoke.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl