Klaudia Kwiatkowska

i

Autor: Nadesłane / Biuro konkursu Miss Woj. Kujawsko-Pomorskiego Klaudia Kwiatkowska

Konkurs piękności

Klaudia Kwiatkowska z Grudziądza w finale Miss Województwa. Głosowanie już trwa!

2023-06-09 9:51

Klaudia Kwiatkowska walczy o tytuł Polskiej Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Reprezentantka Grudziądza znalazła się w gronie 28 finalistek.

Konkurs Polska Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2023 to nowy konkurs urody. Półfinał na początku kwietnia przeprowadzono w Bydgoszczy. Do grona finalistek zakwalifikowała się Klaudia Kwiatkowska z Grudziądza. Dla 20-latki to pierwsza taka przygoda z tego typu konkursami.

Nigdy się tym specjalnie nie interesowałam, ale pomyślałam, że to może być fajna alternatywa żeby się po prostu sprawdzić. To było takie podbudowanie pewności siebie, która wtedy trochę podupadała - mówi Klaudia Kwiatkowska.

Przed Klaudią teraz finał konkursu. Ten zaplanowano już na przyszłą niedzielę (11 czerwca) w Bydgoszczy. 20-latkę w walce o koronę wesprzeć można już teraz. W jaki sposób?

Głosowanie prowadzone jest m.in. za pośrednictwem facebooka. Aby oddać głos na Klaudię trzeba polubić profil konkursu Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 1 polubienie zdjęcia jest ważne 0,5 pkt w ogólnej skali punktowej. Z kolei 1 udostępnienie zdjęcia jest ważne 1 pkt w ogólnej skali punktowej.

Głosowanie trwa także na Instagramie. Tam polubienie zdjęcia warte jest 0,75 punktów. Konkursowy profil dostępny jest TUTAJ.

Ponadto prowadzone jest także głosowanie za pośrednictwem SMS Premium, a także zakupu tzw. Wirtualnego Biletu. Szczegóły w poście konkursowym poniżej.

Konkurs Miss Województwa Kujawsko - Pomorskiego - Co dla najlepszych kandydatek?

Kandydatka, która otrzyma największą ilość głosów otrzyma:

  • – tytuł Miss Internautów Woj. Kujawsko-Pomorskiego 2023
  • – awans do finałowej dziesiątki (TOP10) podczas gali finałowej
  • – przepustkę do ogólnopolskiego etapu Polska Miss

Kandydatka, która zajmie drugie miejsce w głosowaniu internautów otrzyma:

  • – awans do finałowej dwudziestki (TOP15) podczas gali finałowej
  • – przepustkę do ogólnopolskiego etapu Polska Miss

Głosowanie trwa do 11 czerwca (niedziela) do godz. 15:00.

Myślę, że nic mnie nie rozczaruje. Nawet jeśli nie wygram, to i tak potraktuję jak super przygodę i sprawdzenie siebie. Osobiście nie sądziłam, że mogłabym zajść tak daleko. Na tym etapie moja samoocena poszła bardzo w górę i to jest chyba najważniejsze - przekazuje Klaudia.

klaudia kwiatkowska 2

i

Autor: Nadesłane / Biuro konkursu Miss Woj. Kujawsko-Pomorskiego Konkursowa grafika Klaudiii Kwiatkowskiej

Zapraszamy także do odsłuchania rozmowy AUDIO z Klaudią, którą przeprowadziliśmy kilka dni po półfinale.

Klaudia Kwiatkowska z Grudziądza w finale Miss Województwa. Posłuchaj rozmowy:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl