kino samochodowe

i

Autor: Pixabay Kino samochodowe w Grudziądzu

Dla fanów motoryzacji

Kino samochodowe w Grudziądzu. Do wyboru będą dwa filmy

2023-08-31 12:11

Takiej formy spędzenia wolnego czasu przed dużym ekranem w Grudziądzu dawno nie było. Przed nami kino samochodowe na Błoniach Nadwiślańskich ze Spichlerzem 57. Wydarzenie zaplanowano na przyszły piątek i sobotę (1 i 2 września).

W planie dwa dni spędzenia wolnego czasu w swoim samochodzie przed dużym ekranem. Start w piątek (1 września) o godzinie 20:30. Pierwszego dnia zaplanowano familijny seans filmu Shrek.

Działania te zrealizowane są z Funduszu Mikrograntów Pokochaj Grudziądz który finansowany jest z budżetu Gminy-Miasta Grudziądz, operatorem jest Fundacja Ładowarka, we współpracy z zaprzyjaźnionym Włocławski Instytut Rozwoju oraz Grudziądzkim stowarzyszeniem Kobiety na swoim - wymienia Dominik Cieślikiewicz z Fundacji Ładowarka, która jest operatorem Spichlerza 57.

W sobotę (2 września) ponownie na Błoniach Nadwiślańskich pojawią się leżaki, koce i miejsca na auta przed dużym ekranem. Tym razem repertuar dla starszej młodzieży.

Tym razem zaserwujemy Plup Fiction - dodaje nasz rozmówca.

Więcej o pomyśle kina samochodowego w Grudziądzu w nagraniu poniżej:

Kino samochodowe w Grudziądzu. O pomyśle opowiada Dominik Cieślikiewicz z Fundacji Ładowarka. Posłuchaj:

Dopełnieniem kinowych wydarzeń będzie koncert muzyki filmowej który odbędzie się 2 września, o godzinie 19:00. Kto wystąpi?

  • Joanna Kaczmarkiewicz – wokal.
  • Jan Gembala – aranżacje, pianino, syntezator.
  • Michał Rybka – gitara basowa, syntezator.

Udział w wydarzeniu jest zupełnie bezpłatny i nie trzeba się wcześniej nigdzie rejestrować, czy zapisywać.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl