kibice gkm grudziadz

i

Autor: Radio Eska Zbiórka potrwa do 14 grudnia

Kibice GKM-u znów pomagają! Czas na świąteczną zbiórkę dla dzieci

2022-12-03 16:12

Kolejną zbiórkę z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia organizuje grupa kibicowska GKM Grudziądz. Inicjatywę swoich sympatyków od początku aktywnie wspiera także sam klub.

Już po raz ósmy dadzą potrzebującym dzieciom trochę uśmiechu. Kibice GKM-u Grudziądz organizują zbiórkę prezentów. Okazją są zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

W tym roku naszym głównym celem jest obdarowanie dzieci prezentami indywidualnymi oraz doposażenie świetlic, w których spędzają czas wolny. Sympatycy GKM-u mogą pomagać w różny sposób. Na przykład przynosząc prezenty do siedziby klubu przy Hallera 4 - mówi Oliwia Chudzińska, przedstawicielka kibiców.

Potrzebne są m.in. zabawki, książki oraz gry edukacyjne. Ponadto prowadzona jest również zbiórka pieniędzy.

Na fanpage klubowym i kibicowskim GKM-u Grudziądz prowadzone są licytacje gadżetów. Są ta rzeczy od kibiców oraz te, które podpisali nam zawodnicy. Kolejne aukcje dodajemy sukcesywnie i będą pojawiały się do końca zbiórki - dodaje Dawid Wojtowicz, przedstawiciel kibiców.

Dzieci można wesprzeć również przez portal zrzutka.pl – TUTAJ! Z zebranych funduszy zostaną zakupione świąteczne prezenty dla podopiecznych placówki.

Prezenty trafią do podopiecznych zgromadzenia sióstr Św. Elżbiety.​ Placówki znajdują się przy ulicy Bydgoskiej oraz Mikołaja z Ryńska. Zbiórka trwać będzie do 14 grudnia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Zbiórka książek w języku ukraińskim na bydgoskiej uczelni