Katarzyna Lubańska

i

Autor: Łukasz Piekarski Katarzyna Lubańska

Wybory 2023

Katarzyba Lubańska walczy o mandat posła. Przedstawiła się mieszkańcom Grudziądza

2023-09-18 9:56

Katarzyna Lubańska o mandat w sejmie walczy z list Koalicji Obywatelskiej. Jej kandydaturę znajdziemy pod numerem 5. W ostatnim czasie zorganizowała konferencję prasową w Grudziądzu.

Pomoc osobom niepełnosprawnym, zmiany w edukacji, wsparcie seniorów - to tylko niektóre z postulatów, jakie podczas konferencji prasowej w Grudziądzu zaprezentowała kandydatka do sejmu Koalicji Obywatelskiej - Katarzyna Lubańska.

Im dłużej pracuję, im dłużej rozmawiam, im dłużej spotykam się z tymi ludźmi, rośnie. Ci ludzie dzisiaj są pozostawieni sami sobie: rodziny, matki, ojcowie dzieci z niepełnosprawnością. Dzisiaj cały blok wytchnieniowy, pomocowy, cały blok wsparcia, które powinno iść na rehabilitację, po prostu nie funkcjonuje, to utopia - mówiła podczas spotkania z lokalnymi dziennikarzami.

Katarzyna Lubańska od 9 lat jest radną województwa kujawsko-pomorskiego. Jak sama twierdzi - z Grudziądzem jest mocno związana.

W Grudziądzu robię zakupy, przyjeżdżam do lekarza czy korzystam z oferty kulturalnej. Jestem otwarta na wasze potrzeby, na rozmowy, na bycie z drugim człowiekiem - dodała.

Więcej o programie kandydatki Koalicji Obywatelskiej posłuchacie w poniższej relacji:

Katarzyna Lubańska walczy o mandat poselski. Posłuchaj konferencji z Grudziądza:
Sonda
Czy wybierasz się na wybory parlamentarne?

Przypomnijmy, wybory do polskiego parlamentu zaplanowano na 15 października.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl