Kartki Wielkiej Mocy powędrują na Kresy! To już 6 edycja akcji

i

Autor: Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu Kartki możemy dostarczać do CKT w Grudziądzu do 26 listopada

"Kartki Wielkiej Mocy" powędrują na Kresy! To już 6 edycja akcji

2022-11-17 21:32

Kolorowe kartki ze świątecznymi życzeniami wyślą na Kresy Wschodnie. "Kartka wielkiej Mocy" to szósta edycja akcji, organizowana przez Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. Do inicjatywy może przyłączyć się każdy z nas.

Wykonają kartki świąteczne, a te powędrują na Kresy Wschodnie. Centrum Kultury Teatr po raz kolejny organizuje „Kartkę Wielkiej Mocy”, czyli event skierowany do wszystkich chętnych, kreatywnych i empatycznych grudziądzan. To już szósta edycja akcji, a swoją inaugurację miała podczas pandemicznego zamknięcia. Wtedy to kartki wysłane zostały do chorych na COVID-19, następnie powędrowały za wschodnią granicę, by dodać otuchy obywatelom Ukrainy. Teraz własnoręcznie wykonane dzieła zaadresujemy do naszych rodaków mieszkających na Kresach, którzy choć tęsknią, do swojej ojczyzny prawdopodobnie już nigdy nie wrócą.

Kartki możemy dostarczać do 26 listopada do Centrum Kultury Teatr. Chętni do podzielenia się dobrym słowem z innymi, mogą wykonać je w szkole, w pracy lub w domu wspólnie z rodziną.