Paulina Dudek

i

Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz (Marcin Karczewski) Paulina Dudek

Piękniejsza strona żużla

Kandydatki z GKM-u Grudziądz w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi - Paulina Dudek

2023-08-04 17:00

Trwa głosowanie w konkursie na Miss Startu PGE Ekstraligi 2023. W gronie kandydatek są cztery przedstawicielki Zooleszcz GKM-u Grudziądz. Jako pierwszą przedstawiamy Paulinę Dudek.

Paulina Dudek to 25-letnia studentka finansów. Podprowadzającą Zooleszcz GKM-u Grudziądz jest od tego sezonu.

To trochę śmieszna sytuacja. W zeszłym roku, jak już sezon się kończył, oglądałam jedno z ostatnich spotkań i stwierdziłam, że w przyszłym roku zostanę podprowadzającą. Napisałam to do swojego chłopaka. Nie wiem czy potraktował to poważnie, ale odpisał, że trzyma za mnie kciuki. Tak jak powiedziałam, tak też się stało i jestem z tego bardzo zadowolona - mówi Paulina Dudek, kandydatka GKM-u w walce o tytuł Miss Startu PGE Ekstraligi 2023.

W konkursie udział biorą 22 kandydatki. To przedstawicielki ośmiu klubów PGE Ekstraligi (zgłoszone przez kluby, z wyłączeniem laureatek z minionych edycji z miejsc 1-3). Forma wyłonienia Miss Startu jest jednoetapowa.

W jaki sposób zagłosować na Paulinę?

Do 20 sierpnia można wybierać swoje faworytki na stronie speedwayekstraliga.pl oraz w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi (Ekstraliga App). Głosować można tylko jeden raz z jednego konta. Po wejściu w link trzeba odnaleźć Pauliną i kliknąć "Wybierz".

Aby lepiej poznać pierwszą z kandydatek GKM-u Grudziądz w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi posłuchajcie krótkiej rozmowy poniżej:

Posłuchaj rozmowy z kandydatką GKM-u Grudziądz w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi 2023, Pauliną Dudek:

A tutaj galeria wybranych zdjęć Pauliny z pracy na torze przy Hallera 4.

Prócz Pauliny Dudek w konkursie są jeszcze trzy inne kandydatki z GKM-u Grudziądz, które przedstawimy w kolejnych dniach.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl