Magdalena Kolasińska

i

Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz (Marcin Karczewski) Magdalena Kolasińska

Piękniejsza strona żużla

Kandydatki z GKM-u Grudziądz w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi - Magdalena Kolasińska

2023-08-06 17:19

Trwa głosowanie w konkursie na Miss Startu PGE Ekstraligi 2023. W gronie kandydatek są cztery przedstawicielki Zooleszcz GKM-u Grudziądz. Tym razem przedstawiamy Magdalenę Kolasińską.

Magdalena to 27-letnia barmanka. Mama dwójki synów. Podprowadzającą Zooleszcz GKM-u Grudziądz została przed rozpoczęciem tegorocznego sezonu.

Podprowadzającą postanowiłam zostać wtedy, gdy zaczęłam walkę o siebie. Schudłam 26 kilogramów od zeszłego roku. Stwierdziłam, że warto spróbować. Zawsze o tym marzyłam - mówi Magdalena Kolasińska, kandydatka GKM-u w walce o tytuł Miss Startu PGE Ekstraligi 2023.

W konkursie udział biorą 22 kandydatki. To przedstawicielki ośmiu klubów PGE Ekstraligi (zgłoszone przez kluby, z wyłączeniem laureatek z minionych edycji z miejsc 1-3). Forma wyłonienia Miss Startu jest jednoetapowa.

W jaki sposób oddać głos na Magdę?

Do 20 sierpnia można wybierać swoje faworytki na stronie speedwayekstraliga.pl oraz w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi (Ekstraliga App). Głosować można tylko jeden raz z jednego konta. Po wejściu w link trzeba odnaleźć Magdalenę i kliknąć "Wybierz".

Aby lepiej poznać pierwszą z kandydatek GKM-u Grudziądz w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi posłuchajcie krótkiej rozmowy poniżej:

Posłuchaj rozmowy z kandydatką GKM-u Grudziądz w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi 2023, Magdaleną Kolasińską:

Poniżej galeria wybranych zdjęć Magdy z pracy na torze przy Hallera 4.

Prócz Magdaleny Kolasińskiej w konkursie są jeszcze trzy inne kandydatki z GKM-u Grudziądz, które przedstawimy w kolejnych dniach. O Paulinie Dudek, która również bierze udział w konkursie przeczytacie poniżej:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl