Alicja Rosińska

i

Autor: Nadesłane / Archiwum Prywatne Alicja Rosińska

Piękniejsza strona żużla

Kandydatki z GKM-u Grudziądz w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi - Alicja Rosińska

2023-08-10 17:47

Trwa głosowanie w konkursie na Miss Startu PGE Ekstraligi 2023. W gronie kandydatek do tego tytułu nie brakuje przedstawicielek Zooleszcz GKM-u Grudziądz. Dzisiaj przedstawiamy kolejną z nich - Alicję Rosińską.

Alicja ma 25 lat i pracuję w branży gastronomicznej. Podprowadzającą Zooleszcz GKM-u Grudziądz jest od początku obecnego sezonu.

Podprowadzającą postanowiłam zostać ze względu na dwie rzeczy. Jedną z nich jest pasja do żużla, a druga to fakt, że dobrze odnajduję się przed obiektywem. Decyzja o dołączeniu do podprowadzających GKM-u wyszła dość spontanicznie. Trochę też za namową przyjaciółki, która jest w tym od dłuższego czasu - mówi Alicja Rosińska, kandydatka grudziądzkiego klubu w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi 2023.

W konkursie udział biorą 22 kandydatki. To przedstawicielki ośmiu klubów PGE Ekstraligi (zgłoszone przez kluby, z wyłączeniem laureatek z minionych edycji z miejsc 1-3). Forma wyłonienia Miss Startu jest jednoetapowa.

W jaki sposób oddać głos na Alicję?

Do 20 sierpnia można wybierać swoje faworytki na stronie speedwayekstraliga.pl oraz w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi (Ekstraliga App). Głosować można tylko jeden raz z jednego konta. Po wejściu w link trzeba odnaleźć Alicję i kliknąć "Wybierz".

Chcecie lepiej poznać kandydatkę grudziądzkiego GKM-u w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi 2023? Posłuchajcie krótkiej rozmowy z Alicją:

Posłuchaj rozmowy z kandydatką GKM-u Grudziądz w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi 2023, Alicją Rosińską:

Poniżej galeria wybranych zdjęć Alicji z pracy na torze przy Hallera 4.

Prócz Alicji Rosińskiej w konkursie są jeszcze trzy inne kandydatki z GKM-u Grudziądz. To Paulina Dudek, Magdalena Kolasińska oraz Aleksandra Warczak. Artykuły o nich przeczytacie we wcześniejszych artykułach.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl