Jarmark Spichrzowy w sieci

i

Autor: UM Grudziądz

Jarmark Spichrzowy w sieci

2020-06-18 17:31

Nietypowe okoliczności przeniosły wszystkie wydarzenia do sieci. Nie inaczej organizowana jest tegoroczna edycja Jarmarku Spichrzowego.

Inauguracją jarmarku była premiera piosenki w wykonaniu młodych muzyków, do której nakręcono klip z najpiękniejszymi zakątkami miasta w tle. W projekcie wzięli udział wokaliści ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka. Klip nakręcono do piosenki "Jestem stąd'. Ten jest już dostępny w sieci.

Jak przystało na kulturalne propozycje, nie zabraknie wystawy. Tym razem nie obrazy, a fotografia. Swoje prace w wirtualnym wydaniu przedstawią dwie grudziądzanki, które po swojemu - uwieczniły moment pandemicznego zatrzymania. Czas epidemii, jak same mówią, był dla nich wyjątkowo inspirujący. Wydarzenie do zobaczenia już dziś o godzinie 18:00 na facebookowej stronie Centrum Kultury Teatr.

Fani muzyki, a przede wszystkim konkretnego brzmienia nie będą rozczarowani. Już jutro, 19 czerwca o godzinie 20:00, dla publiczności online zagra lokalny zespół Cela numer 3. Panowie staną na scenie Akcentu, a publiczność zastąpi im kamera, która będzie transmitować występ na żywo w internecie.