ślączka GKM

i

Autor: GKM Grudziądz Janusz Ślączka (na zdjęciu po prawej) wcześniej pracował w Wilkach Krosno

Janusz Ślączka nowym trenerem GKM Grudziądz!

2020-11-12 14:20

Nowego trenera będą mieli w przyszłym sezonie żużlowcy GKM-u Grudziądz. Klub poinformował, że Roberta Kempińskiego na tym stanowisku zastąpi Janusz Ślączka.

Mimo epidemii bydgoskie lodowisko Torbyd działa bez zmian

Nowy trener żółto-niebieskich przez ostatnie dwa lata z powodzeniem prowadził ekipę Wilków Krosno, z którą w minionych rozgrywkach w imponującym stylu awansował do 1. Ligi Żużlowej.

Witamy na pokładzie trenera Janusza Ślączkę. Uznaliśmy, że w naszej drużynie potrzebujemy zmiany na tym stanowisku. Przed nowym trenerem trudne zadanie. Wierzymy, że nowy szkoleniowiec da nam wiele dobrego, a dzięki swojej wiedzy i już bogatemu doświadczeniu pozytywnie wpłynie na wyniki naszego zespołu. Do jego obowiązków należeć będzie m.in. prowadzenie pierwszej drużyny, jak i przygotowanie toru – powiedział na łamach oficjalnej strony klubowej prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

ZOBACZ TEŻ - Krzysztof Kasprzak: Czekam na pierwsze treningi w Grudziądzu [WYWIAD AUDIO]

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?

Wcześniej 49-letni Ślączka pracował m.in. w Orle Łódź, Speedway Miszkolc i Stali Rzeszów.

Wiadomo jaką rolę będzie pełnił w klubie Robert Kempiński. Będzie wspierał obecnego szkoleniowca w organizacji treningów na miejscu. Za pracę z młodzieżą nadal odpowiedzialny jest Robert Kościecha.

Zawodnicy podpisują kontrakty

Janusz Ślączka ma już do dyspozycji skompletowaną kadrę. Umowę z grudziądzkim klubem podpisali Przemysław Pawlicki, Norbert Krakowiak, Kenneth Bjerre oraz Krzysztof Kasprzak. Ważną umowę z GKM ma również Nicki Pedersen.