parkrun

i

Autor: parkrun Grudziądz (Maja Kowalkowska) parkrun w Grudziądzu odbywa się w każdą sobotę o godzinie 9

Aktywność fizyczna

Jak zdobyć szóstkę za bieg? Organizatorzy parkrun Grudziądz podpowiadają w każdą sobotę

2023-08-11 8:48

Za nami półmetek wakacji. Na horyzoncie powoli wyłania się nowy rok szkolny, a to oznacza, że parkrun Grudziądza powraca z akcją „6 za 6”.

W ramach akcji uczniowie grudziądzkich szkół będą mogli zdobywać dodatkowe oceny za aktywność fizyczną.

Kolejna odsłona akcji „6 za 6”, czyli szóstka z WF-u za 6 parkrunów, z pewnością zachęci dzieci i młodzież szkolną do pozaszkolnej aktywności fizycznej - zachęcają organizatorzy.

Inicjatywa „6 za 6” sprzyja nie tylko rozbudzeniu sportowego ducha i osiąganiu dobrych wyników w szkole, lecz z powodzeniem służy też międzyszkolnej integracji młodzieży.

Niezbędne dokumenty

  • Karta do zbierania pieczątek TUTAJ

"Akcja 6 za 6" - jak wyglądały wyniki w poprzedniej edycji?

Jeśli chodzi o rywalizację szkolną w roku 2022/2023 to zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 20. Drugie miejsce zajęło II LO, a na najniższym stopniu podium stanął Zespół Szkół Technicznych.

W rankingu uczniów triumfowali: Maja Banaszewska oraz Mateusz Żukotyński.

Bieg parkrun w Grudziądzu organizowane są w każdą sobotę o godzinie 9.Start i metę zaplanowano na parkingu leśnym koło ronda ks. Popiełuszki. Udział jest bezpłatny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Łódzki nauczyciel przebiegnie 600 kilometrów po Orientarium