Impreza w Sztynwagu pod Grudziądzem - Riskstock i Motoserce. Sprawdź szeczgóły!

i

Autor: No Risk No Fun FG Grudziądz

Impreza w Sztynwagu pod Grudziądzem - Riskstock i Motoserce. Sprawdź szeczgóły!

2022-08-03 18:44

Riskstock to trzecia edycja wydarzenia, która z pewnością ponownie przypadnie do gustu miłośnikom gitarowej muzyki na żywo. Podczas trzydniowej zabawy nie zabraknie charytatywnego akcentu. Impreza połączona będzie z ogólnopolską akcją Motoserce. Start już w ten weekend.

Koncerty, atrakcje dla dzieci, ognisko i pobór krwi. To tylko niektóre propozycje, które czekać będą na chętnych gości. Grudziądzki klub motocyklowy No Risk No Fun organizuje event Riskstock, podczas którego usłyszymy liczne zespoły na żywo. Zagrają m.in: Cela numer 3, Melisa, Insane Society, State of Mind czy Reggaeside. Gościem specjalnym będzie formacja Farben Lehre, znana z ogólnopolskich scen muzycznych. Od piątku do niedzieli włącznie czekają na chętnych inne atrakcje.

W sobotę od godziny 10:00 do 14:00 zaplanowano ogólnopolską akcję poboru krwi Motoserce. Chętni podzielą się bezcennym lekiem, który finalnie trafi do dzieci poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Wydarzenie odbędzie się we wsi Sztynwag pod Grudziądzem i potrwa od 5 do 7 sierpnia.