Płatek wywiad

i

Autor: Olimpia Grudziądz Olimpia w ramach przygotowań w najbliższą sobotę zagra mecz sparingowy z Huraganem Morąg

Grzegorz Płatek: Najważniejsze są nowe wyzwania [WYWIAD AUDIO]

2021-01-26 13:34

Działacze Olimpii Grudziądz kompletują kadrę na rundę wiosenną. Po zakontraktowaniu Piotra Witasika i Najima Romero Tadlaouiego zespół Zbigniewa Smółki wzmocnił 23-letni pomocnik Grzegorz Płatek.

Rozmowy z byłym już zawodnikiem Resovii Rzeszów prowadzone były od pewnego czasu. Spore zainteresowanie 23-latkiem wyrażał szkoleniowiec "Biało-zielonych", Zbigniew Smółka.

Klub z Grudziądza bardzo się mną interesował. Od pewnego czasu byłem w stałym kontakcie z trenerem Olimpii, Zbigniewem Smółką - mówi Grzegorz Płatek, nowy piłkarz Olimpii.

ZOBACZ TEŻ - Hiszpański skrzydłowy w Olimpii Grudziądz! Wcześniej grał m.in. w Atletico Madryt

Nowy piłkarz grudziądzkiego klubu jesienią występował na pierwszoligowych boiskach. W barwach Resovii zagrał w 12 spotkaniach, w których raz trafił do siatki rywali.

Zawsze bardzo dobrze będę wspominał swój pobyt w Rzeszowie. Gdzieś po zakończeniu rundy jesiennej trener zdecydował, że jeżeli mam się dalej rozwijać powinienem zmienić otoczenie - dodaje 23-letni pomocnik.

Nowy piłkarz Olimpii jest bardzo doświadczonym drugoligowcem. Łącznie na trzecim poziomie rozgrywkowym zagrał aż 130 spotkań, trafiając do siatki 9 razy. Przed grą w Resovii reprezentował jeszcze barwy Stali Mielec i Siarki Tarnobrzeg.

Wywiad z Grzegorzem Płatkiem, nowym zawodnikiem Olimpii Grudziądz. Posłuchaj:

Nie tylko przychodzą... kolejni zawodnicy opuszczają Olimpię

Klub za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował także o odejściach z zespołu. Wiosną przy Piłsudskiego 14 nie ujrzymy już tercetu: Samuel Hernandez Mederos, Milan Lech, Kacper Pietrzyk. Wszyscy zawodnicy rozwiązali umowy za porozumieniem stron.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 26.01 (Goście: Paweł Kowal - Koalicja Obywatelska, Szymon Hołownia - Polska 2050)