poszukiwania grudziadz policja

i

Autor: Łukasz Piekarski Najdłużej trwają poszukiwania Patryka Niklewskiego z okolic Łasina

Grudziądzka policja szuka zaginionych. Sprawdź ich rysopisy i wizerunki

2021-06-25 22:41

Policja z Grudziądza prowadzi poszukiwania trójki osób. To kobieta i dwójka mężczyzn. Poniżej w artykule prezentujemy ich wizerunki i rysopisy.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu w dalszym ciągu poszukują mieszkańca Łasina Patryka Niklewskiego. 24-latkek w dniu 13 marca 2021 r. około godziny 3:30 uczestniczył w zdarzeniu drogowym w miejscowości Łasin Wybudowanie. Po tym zdarzeniu oddalił się w nieznanym kierunku.

Rysopis Patryka Niklewskiego:
  • z wyglądu wiek 20-25 lat,180 cm wzrostu, włosy krótkie.
  • Znaki szczególne: delikatna blizna nad prawym uchem.
  • Ubrany: W chwili zdarzenia ubrany był w odzież roboczą.
patryk grudziadz 1

i

Autor: KMP Grudziądz Patryk Niklewski do dzisiaj nie nawiązał kontaktu ze swoją rodziną

Ucieczka ze szpitala

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują grudziądzanina Sebastiana Spirewskiego. 42-latkek w dniu 11 czerwca 2021 r. miał ostatni raz kontakt z rodziną, był wówczas w grudziądzkim szpitalu. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt.

Rysopis Sebastiana Spirewskiego:
  • wzrost około 176 cm, szczupła budowy ciała, włosy krótkie – ciemny blond, oczy koloru niebieskiego.
  • W momencie zaginięcia ubrany był w: czarną koszulkę z białym napisem, spodenki krótkie koloru czarnego.
  • Znaki szczególne: tatuaże na przedramionach
sebastian grudziadz

i

Autor: KMP Grudziądz Sebastian Spirewski uciekł z grudziądzkiego szpitala i ślad po nim zaginął

Ostatni raz widziana w Grudziądzu

Policjanci z powiatu piskiego poszukują 31-letniej Moniki Ołdakowskiej z Pisza, która około tygodnia temu wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziała była w Grudziądzu.

W czwartek (17 czerwca br.) 31-letnia Monika Ołdakowska z Pisza wyszła z domu nie mówiąc bliskim dokąd idzie, ani kiedy wróci. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną, ani znajomymi. W czwartek (24 czerwca br.) widziana była w Grudziądzu, gdzie nocowała w hostelu.

Rysopis Moniki Ołdakowskiej:
  • wiek z wyglądu 30-35 lat, wzrost około 170 cm, wątła budowa ciała, włosy długie brązowe, oczy niebieskie, niepełne uzębienie. Brak znaków szczególnych.
Monika Grudziądz

i

Autor: KMP Grudziądz Monika Ołdowska również jak dotąd nie nawiązała kontaktu z rodziną

Gdzie się zgłosić ?

W przypadku napotkania zaginionego należy poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Głowa lisa utknęła w słoiku! Potworny widok