Sesja grudziadz

i

Autor: Nadesłane Sesja po raz pierwszy od dłuższego czasu odbyła się w trybie stacjonarnym

Prezydent Grudziądza otrzymał wotum zaufania i absolutorium

2021-06-25 22:27

Czerwcowa sesja prócz ważnych głosowań na temat szpitala i budżetu przyniosła także dyskusję o udzieleniu wotum zaufania i absolutorium prezydentowi Grudziądza, Maciejowi Glamowskiemu.

Podczas głosowania nad uchwałą w sprawie udzielenia wotum zaufania Prezydentowi Grudziądza za przyjęciem uchwały opowiedziało się 13 radnych, przeciw było 6 radnych.

Identycznymi wynikami zakończyły się także głosowania nad uchwałami w sprawie przyjęcia sprawozdania finansowego za 2020 rok oraz udzielenia Prezydentowi Grudziądza absolutorium z tytułu wykonania budżetu na 2020 rok.

ZOBACZ TEŻ - Basia i Zosia atrakcją turystyczną dla grudziądzan. Pierwszy rejs już 17 czerwca!

Podsumowując miniony rok chciałbym podziękować Radnym za współpracę oraz ich zaangażowanie i pomoc w rozwiązywaniu problemów Mieszkańców. Przede wszystkim, chciałbym też podziękować samym Mieszkańcom za ich życzliwość oraz dobre słowo w codziennych relacjach - mówił na sesji Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Super Raport (Michał Woś - wiceminister sprawiedliwości, Solidarna Polska oraz Michał Listkiewicz - były prezes PZPN), Sedno Sprawy: Krzysztof Pyrć