akademia cyfrowa

i

Autor: Pixabay Do zrekrutowania pozostały trzy grupy

Grudziądzka Akademia Cyfrowa szuka chętnych na szkolenia! Do wyboru są trzy tematy [AUDIO]

2021-04-14 16:48

Trwa rekrutacja do Grudziądzkiej Akademii Cyfrowej. Szkolenia co prawda rozpoczęły się w zeszłym roku, ale ze względu na sytuacją pandemiczną zostały zawieszone. Ruszą, gdy tylko pozwolą na to panujące obostrzenia.

Trwają poszukiwania chętnych do udziału w zajęciach w ramach Grudziądzkiej Akademii Cyfrowej. Szkolenia ruszyły już w zeszłym roku, ale ze względu na pandemię zostały przerwane. Ruszą, gdy tylko pozwolą na to obostrzenia. Do zrekrutowania pozostały trzy grupy.

Szukamy obecnie 36 osób, którzy zdecydują się na zajęcia w jednym z trzech wybranych tematów. Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną lub osobiście poprzez pracownika Biura Obsługi Interesantów przy ulicy Ratuszowej - mówi wiceprezydent, Szymon Gurbin.

ZOBACZ TEŻ - Grudziądzanie poznają tajniki korzystania z sieci internetowej. Ruszają zajęcia w ramach Akademii Cyfrowej

Uczestnicy Akademii tuż przed rozpoczęciem zajęć będą musieli wybrać jeden z trzech tematów, z którego będą chcieli podnieść swoje cyfrowe kompetencje.

Po pierwsze grudziądzanie nauczą się efektywnie korzystać z mediów społecznościowych, po drugie obsługiwać bankowość elektroniczną. No a trzecim modułem będzie dostępność w sieci szeroko pojętej oferty kulturalnej - wylicza wiceprezydent.

O naborze do Grudziądzkiem Akademii Cyfrowej mówi wiceprezydent, Szymon Gurbin. Posłuchaj:

Deklarację uczestnictwa wraz z obowiązkiem informacyjnym RODO można złożyć w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Ratuszowej 1.

Więcej informacji na stronie oraz pod numerami telefonów 56 45 10 464 i 56 45 10 465.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Raport z Anteny 14.04