policja grudziadz komendant

i

Autor: Nadesłane/Urząd Miejski w Grudziądzu Po dwóch latach w grudziądzkiej komendzie policji doszło do zmian kierownictwa

Grudziądzcy policjanci mają nowego szefa. Został nim insp. Tomasz Lubiejewski

2022-01-26 14:52

W Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu doszło do zmian w kierownictwie. Nowym komendantem został insp. Tomasz Lubiejewski ze Świecia. Na tym stanowisku zastąpił insp. Marcina Zaleśkiewicza.

Dlaczego w grudziądzkiej komendzie doszło do zmian? Inspektor Marcin Zaleśkiewicz, który miejscową policją zarządzał od kwietnia 2020 roku postanowił odejść na emeryturę.

Odchodzącemu komendantowi dziękuję za ofiarność i poświęcenie, których wymaga bezpieczeństwo Grudziądza. Następcy życzę z kolei sukcesów w pracy zawodowej, a przy okazji serdecznie gratuluję mianowania na tak zaszczytne stanowisko – mówi prezydent Maciej Glamowski.

Kim jest Tomasz Lubiejewski?

Nowy szef grudziądzkich policjantów do tej pory dowodził jednostką Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. Wcześniej był także zastępcą komendanta policji w Chełmnie. Insp. Tomasz Lubiejewski służbę w policji rozpoczął w 1993 r. 

policja zdjecie nowego komendanta

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Na zdjęciu nowy komendant w Grudziądzu, insp. Tomasz Lubiejewski

Miejsce inspektora Lubiejewskiego w Świeciu zajął mł. insp. Wojciech Sztejka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Kiedy udać się do psychodietetyka?