Grudziądzanka walczy z rakiem piersi

i

Autor: zrzutka.pl

Grudziądzanka walczy z rakiem piersi

2021-03-09 11:47

Mama trójki wspaniałych dzieci i pasjonatka wspinaczek górskich. Tak mówi o sobie Magdalena Żurawska, grudziądzanka, która swoją diagnozę usłyszała pod koniec minionego roku. Złośliwy nowotwór piersi zmienił życie kobiety w codzienną walkę o zdrowie i życie.

Rak piersi - Her2 trzykrotnie dodatni, to diagnoza, którą usłyszała grudziądzanka w listopadzie ubiegłego roku. Kobieta wraz z najbliższymi, bez wahania stanęła do walki i już w grudniu odbyła się pierwsza operacja, która zakładała wycięcie części piersi oraz czterech węzłów chłonnych. Operacja jednak nie przyniosła oczekiwanych skutków. Konieczne były ponowne wizyty w szpitalach i kolejne konsultacje.

Ciąża nie chroni przed rakiem

By pomóc grudziądzance, potrzebne są nierefundowane, kosztowne leki. Do pomocy włączyli się mieszkańcy Grudziądza. Organizowane są różnego rodzaju licytacje i wydarzenia, które przez panującą pandemię koronawirusa, mają miejsce tylko w wirtualnym świecie. Dodatkowo, każdy może dorzucić swoją cegiełkę poprzez stronę zrzutka.pl. TUTAJ link do konkretnej zbiórki.

Poza powrotem do zdrowia, Pani Magda marzy o osiągnięciu szczytu Mont Blanc. Wspólnie, możemy jej w tym pomóc.