Pani Iwona walczy z rakiem. Trwa zbiórka pieniędzy na jej leczenie

i

Autor: pomagam.pl Kobieta walczy z nowotworem od października 2019

Pani Iwona walczy z rakiem. Trwa zbiórka pieniędzy na jej leczenie

2021-03-01 22:43

Choroba nowotworowa diametralnie zmieniła życie Pani Iwony, która od końca 2019 roku walczy z rakiem piersi. Każdego dnia jednak dzielnie stawia czoła chorobie, pełniąc przy tym dwie najważniejsze role - mamy i żony.

O podejrzeniu choroby dowiedziała się w październiku 2019 roku, podczas badania USG. Kolejne wizyty lekarskie potwierdziły chorobę nowotworową - złośliwego raka piersi Her2+. Życie grudziądzanki zmieniło się diametralnie. Po trudnych chwilach kobieta podjęła leczenie, ale staje się ono coraz bardziej kosztowne. Z pomocą zwróciła się do wszystkich chętnych osób o dobrych serach, które chciałyby dołożyć swoją cegiełkę do jej powrotu do zdrowia. Zbiórka funkcjonuje na stronie pomagam.pl.

Psychika a choroba nowotworowa

Na co dzień żona, mama dwójki dziewczynek w wieku 10 i 4 lat. Jak opowiedziała nam Pani Iwona, dzieci to dla niej idealne i wymarzone dopełnienie rodziny. Młodsza córka nazywana jest "małym promyczkiem". To właśnie najbliżsi, są dla grudziądzki największym bodźcem do walki z potworem. Chce towarzyszyć im każdego dnia, a my dołączając się do akcji, możemy jej w tym pomóc. Zbiórkę znajdziecie TUTAJ.

Kiedy dopada nas choroba, wszystko zmienia swój sens. Nie ma znaczenia plama na koszulce, rzucone w kąt skarpetki czy niewstawione pranie. To już nieważne. Najważniejsze stają się te najdrobniejsze sprawy. Wyjście z dziećmi na spacer, wypicie z mężem kawy. Chwytanie każdej chwili, słońca i każdego dnia, kiedy czujesz, że nic Cię nie boli. Zatem grudziądzanie, badajcie się regularnie, uśmiechajcie się i mówcie sobie miłe rzeczy - mówiła nam Iwona Dreher-Mędykowska.

Poza wcześniej wspomnianą zbiórką, można również przekazać Pani Iwonie 1% swojego podatku. Każda wpłacona cegiełka zbliża kobietę do zdrowia i spokoju, spędzonego w gronie swojej rodziny. Bez zmartwień i obaw. Ty też możesz to zrobić...